Network Inn Privativo
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Network Inn Privativo Campinas ligt binnen een 10-minuten rijafstand van het Natuurhistorisch Museum. Wi-Fi en parkeerplaatsen zijn beschikbaar voor de zakelijke of recreatieve behoeften van de gasten.
De Kasteeltoren bevindt zich ook op 6 km van deze accommodatie bij particulieren.
Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met badlakens in dit appartement.
Ervaar ultiem comfort in de keuken van deze accommodatie, voorzien van koffie- en theevoorzieningen, keukengerei.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Viracopos19 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Network Inn Privativo te boeken?
De prijs van het boeken van Network Inn Privativo is $24. - ❓
Beschikt Network Inn Privativo over parkeergelegenheid?
Network Inn Privativo heeft parkeerplaatsen. - ❓
Heeft Network Inn Privativo een internetverbinding?
Ja, Network Inn Privativo is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie.